אודות

"ילד הג'ונגל" זה לא שם של עסק, זו דרך החיים שלי.שמי רפאל יפרח בן 46, מתעסק עם זוחלים
מגיל 4.
כאשר מצאתי את הצב הראשון שלי. בגיל 5, תוך חיפוש אחר צבים, מצאתי את הנחש הראשון שלי ומאז אני חי ונושם זוחלים וחיות אקזוטיות.

טיילתי בחלק גדול מהעולם במסעות במדבריות ובג'ונגלים, תוך התבוננות מקרוב על זוחלים.

עבדתי בתחום ולמדתי עליו עם הטובים בארץ ובעולם. עבדתי בארה"ב אצל הרבה מגדלים, חוות ריבוי, גני חיות ועוד. עסקתי במכירה של כל מיני זוחלים מיוחדים לאספנים. לפני כשמונה שנים , הפסקתי את הטיולים בעולם והחלטתי לפתח את תחום הזוחלים בישראל.

בעקבות זה הקמתי את חוות "ילד הג'ונגל" הנמצאת בכפר נוער בן שמן המשמשת כחוות ריבוי לזוחלים, חרקים ודו-חיים ועוסקת במכירה של חיות אלו והציוד הנלווה.

בארץ, כמות מגדלי הזוחלים וחיות אקזוטיות עלתה בצורה מדהימה ובכל שנה שעוברת, יש יותר התעניינות בחיות הללו שעד לפני עשור היו "אויבי האנושות". בזמן ההוא, מי שהיה רואה אותן, היה מציע "לרוצץ את ראשן".

התארחתי בהרבה תכניות טלויזיה, כמו דן שילון, מני פאר וגבי גזית, ביחד עם החיות שלי במטרה להרחיב את הידע של הציבור בזוחלים ובחיות אחרות.אך עדיין הנגישות למידע אודות הטיפול והגידול של חיות אלו היא בעייתית, במיוחד למי שאינו קורא אנגלית או גולש באינטרנט.

אצלנו ב"ילד הג'ונגל" תוכלו ללמוד הכל על חיות אקזוטיות. איך מגדלים אותן, ממה הם ניזונות, איך הן מתרבות, איזה טרריום הכי מתאים להן, איך לטפל בהם כשהן חולות, איך לשמור על זוחלי ארצנו, איך לבחור זוחל בריא. ניתן להשיג אצלנו דפי טיפול ומעקב לכל זוחל שתחליטו לגדל.

אנו מקבלים משלוחים של זוחלים "ילידי שבי" כמעט בכל חודש מארה"ב ואנו מקיימים ריבוי של חיות במקום.

ניתן להשיג אצלנו את כל הציוד הנלווה כמו מזון, משטחי חימום, קבלים, טרריומים בגדלים סטנדרטיים ויש גם אפשרות להזמנות מיוחדות. כמו כן ניתן להשיג את כל סוגי המצעים שמתאימים לבעלי חיים. בנוסף, ניתן לרכוש ספרות מקצועית באנגלית על זוחלים, חרקים ודו-חיים.

בעלי חיים שנמכרים אצלנו מקבלים תעודת בריאות.

אני ממליץ לכל מי שאוהב זוחלים ושרצים למיניהם לבוא אלינו ולהכיר את החיות האלו מקרוב. אני מבטיח שלא תצטערו. בואו לראות צבי ענק,  עכבישים, עקרבים, פיתונים, לטאות כוח ועוד הפתעות רבות, במקום ייחודי מסוגו בארץ.

באתר שלנו תוכלו למצוא כמעט כל דבר הקשור לזוחלים , דו חיים, חרקים ומכרסמים. באתר יעודכנו מדי פעם תמונות של בעלי החיים שניתן להשיג במקום. בנוסף תוכלו לקרוא על מבחר פעילויות שאנו עושים בתחום.

רפאל יפרח

מצגת זאת דורשת JavaScript.